Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nokia 3220

30. 8. 2006
ObrazekPopis: Nokia 3220 má navíc vše, co očekáváte od špičkového výrobku včetně vestavěného fotoaparátu, displeje s 65 536 barvami, mobilní internetový prohlížeč a bezdrátové stahování her a aplikací, které potřebujete. Hlavní přednosti Vestavěný fotoaparát Světelné zprávy vysílané krytem Xpress-on™ Fun (je prodáván samostatně) Kryt Xpress-on™ Grips Témata ke stažení: tapeta, spořič displeje a vyzváněcí tón, animované zprávy MMS Vystřihovací osobní motivy pro kryty Prohlížeč XHTML Vyzváněcí tóny MIDI se synchronizovaným osvětlením Hry a aplikace Java™ TECHNICKÉ PARAMETRY Pásma GSM: GSM 900, GSM 1800 a GSM 1900 Hmotnost: 86 g (s baterií BL-5B) Rozměry: 104,5 x 44,2 x 18,7 mm Aktivní barevný displej, velikost 27,5 x 27,5 mm, až s 65 536 barvami Aktivní barevný displej s vysokým rozlišením o velikosti 128x128 pixelů Klávesnice s pětisměrnou navigační klávesou Univerzální témata pro uživatelské rozhraní a vystřihovací osobní motivy pod kryty telefonu Vestavěný VGA fotoaparát Samospoušť se světelnými efekty Stahování a odesílání snímků a videosekvencí Posílání a příjem elektronické pošty. Posílání multimediálních zpráv (MMS) MMS s hlasovými klipy ve formátu AMR a SMIL Animované zprávy se zvukovým klipem Nahrávání a přehrávání krátkých videosekvencí Posílání flash zpráv (třída 0 SMS), které se objeví okamžitě na displeji kompatibilního přístroje SMS chat: ano Rozšířený editor obrázků, možnost přidat komentář a poslat jako MMS Iintegrovaný reproduktor pro hlasitý poslech Hry: Survivor, Club Pinball, Dance Delight, Phantom Spider Předinstalované hry a aplikace MIDP 2.0 Java Možnost stažení dalších her (podporovány Series 40 Java) Výměnné vystřihovací osobní motivy pod zadní průhledný kryt Šablona, která umožňuje vytvářet vlastní motivy pod průhledný kryt Nový kryt Xpress-on™, který doprovází barevnými světelnými efekty příchozí hovor, SMS, skupinu volajících, zapínání a vypínání atd. Světelné efekty, které připomenou nepřijaté hovory, SMS a MMS Světelné efekty pro samospoušť Psaní světelných zpráv do vzduchu krytem Xpress-on™ Fun, který je prodáván samostatně Software PC Suite for the Nokia 3220 phone Přenos dat: EGPRS až 177,6 kb/s GPRS až 80 kb/s (HS)CSD až 43,2 kb/s Vnitřní třípásmová anténa Monoblokové provedení s předním a zadním krytem, které si může uživatel sám vyměnit Témata ke stažení: tapeta, spořič displeje, barevná schémata, pozadí, vyzváněcí tóny Nastavitelné světelné efekty pro jednotlivé funkce telefonu Konektor pro nabíječku DCT Konektor Pop-Port™ Vestavěný handsfree reproduktor Záruční doba je 24 měsíců. Záruka na životnost baterie je 6 měsíců. Záruku lze uplatnit v jakémkoliv autorizovaném servisu Nokia. Přístroj je určen pro český trh a není blokován pro žádného operátora.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RichardSig

(RichardSig, 19. 2. 2019 15:55)

If you want to recognize several essentials regarding hobbies and interests, you might have arrive at the absolute right place. The following post gives you facts about numerous pastimes. Possibly, you'll have some fresh know-how about a new possibly terrific pastime. https://howtotrainyourdragonhiddenworld.org/ - https://howtotrainyourdragonhiddenworld.org/

XEvil 4.0 bypass ANY hard captcha

(ShaylaMix, 26. 1. 2019 14:02)

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

3220

(Martin Červinka, 12. 10. 2008 14:58)

Kolik stojí